© تمامی حقوق محفوظ می باشد. طراحی شده با در آژانس طراحی میدیا وب

سبد خرید

پر امتیازترین محصولات

دسته های محصولات

TITLE

DESCRIPTION

دانشگاه وین

اموری همچون رایگان بودن تحصیل در اتریش، هزینه مناسب زندگی و تحصیل در اتریش، فرهنگ و آداب و رسوم غنی، استقرار برخی از سازمان های بین المللی مهم در اتریش، رفاه اجتماعی و کیفیت بالای زندگی و… ،کشور اتریش را به یکی از مقاصد اولیه ی دانشجویان ایرانی برای ادامه ی تحصیل تبدیل نموده است.

 

در این میان، دانشگاه وین اتریش با قدمتی دیرینه و تاریخی طولانی، که به عنوان قدیمی ترین دانشگاه آلمانی زبان دنیا و یکی از بزرگترین و در عین حال مشهورترین دانشگاه های جهان به حساب می آید، همواره به عنوان یکی از بهترین دانشگاه ها برای تحصیل در خارج از کشور مطرح می باشد. دانشگاه وین در دوازدهم ماه می سال 1365 میلادی توسط دوک رودولف بنا نهاده شد. این دانشگاه در حال حاضر دانشگاهی دولتی و عمومی می باشد.

دانشگاه وین از سطح علمی بسیار بالایی برخوردار می باشد،  برخی از اساتید این دانشگاه شهرتی جهانی داشته و موفق به دریافت جایزه ی نوبل نیز گردیده اند از جمله اساتید اتریشی که موفق به اخذ جایزه ی نوبل شده اند می توان افرادی همچون اروین شرودینگر، فردریک هایک و هانس فیشر را نام برد.

 

ارنست ماخ، فیلسوف و فیزیکدان مشهور که کرسی تاریخ و نظریه علم استقرایی در دانشگاه وین را بر عهده داشت نیز از جمله اساتید برجسته ی دانشگاه وین بوده است. دانشگاه وین محل تحصیل عالمان و اساتید بزرگی است که در توسعه ی علم و دانش بسیار تأثیرگذار بوده اند.

دانشجویان دانشگاه های سراسری و آزاد اسلامی در ایران، امکان ترانسفر واحدهای گذرانده شده را به دانشگاه وین داشته و پس از آن می توانند از دانشگاه وین اتریش، مدرک تحصیلی اخذ نمایند. دارندگان مدرک کارشناسی از دانشگاه های ایران نیز تحت شرایطی امکان گذراندن دوره ای یک ساله تحصیلی در اتریش در دانشگاه وین را داشته و پس از آن موفق به دریافت مدرک کارشناسی از دانشگاه وین اتریش می شوند.

به منظور اخذ پذیرش از دانشگاه وین و تحصیل در اتریش در دانشگاه وین نیاز به مدرک زبان نمی باشد، بنابراین دانشجویانی که مدرک زبان ندارند می توانند دوره ی زبان آلمانی را در اتریش در دانشگاه وین بگذرانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 12 =

جــــم ســـــیر

  •   مشهد ،کوهسنگی 15 ،طبقه اول ،واحد 105

  •     شماره تماس : 05138411184

  •    ایمیل: FILE1390@yahoo.com

         

اینستاگرام

تماس با ما

© تمامی حقوق محفوظ می باشد. طراحی شده با در مجموعه مشهد آی تی